Motosikletinize özel genişletilmiş teminatlar içeren, özel fiyatlı ve muafiyetsiz bir motosiklet kaskosu poliçesi olan MotoKaskom ile tüm yollarda ve sürüşlerinizde güvendesiniz.


Ruhsatın isim yazan kısmında sağ alt köşede AA 111111


Resmi Tazele

* Zorunlu Alan.

Motosikletinize özel genişletilmiş özel teminatlar içeren, size özel hazırlanan en iyi fiyatlı ve muafiyetsiz bir motosiklet kaskosu poliçesi olan MotoKasko ile bütün yollarda ve sürüşlerinizde güvenle motosikletinizi sürebileceksiniz.

 

Mrt Sigortanın en uygun fiyatlara en kapsamlı teminatları içinde bulunduran MotoKaskom Poliçesine sadece bir telefon ile veya hemen yukarıda ki form  üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

motosiklet kaskosu yaptırmalıyım?

MotoKaskom, Türkiye sınırları içinde seyreden motosikletleri, gerek seyir gerekse park halinde karşılaşabileceği kaza risklerine karşı güvence altına alan, motosiklete özel genişletilmiş teminatlar içeren özel fiyatlı bir motosiklet kaskosu poliçesidir. Poliçe teminatları hiçbir muafiyet içermeyen özel teminatlardır.
 

Ülkemizde motosiklet kullanmak, karayollarındaki yetersizlikler, yoğun trafik ve motor trafiği bilincinin henüz yerleşmemiş olması sebebiyle oldukça risklidir. Kazalara çok açık olan motosiklet sürücüleri, olası kaza ihtimallerine karşı mutlaka MotoKaskom sigortası yaptırmalıdır.

 

Türkiye’deki en çok Motosiklet Kasko poliçesi düzenleyen acentelerden biri olarak, Acentesi olduğumuz sigorta firmaları ile uzun yıllara dayalı sağlam işbirliklerimiz sayesinde, MotoKaskom poliçeleriniz için motosiklet sınıf ve hacimlerine göre en uygun fiyatları sunmaktayız.

 Motokaskom Teminatlarınız:

• Motosiklet park veya hareket halinde iken meydana gelebilecek çarpma, çarpılma, devrilme gibi kazalar sonucu oluşabilecek maddi hasarlar,

• Kilit altında veya garajda muhafaza edilmesi şartı aranmaksızın Motosikletin çalınması (hırsızlık) veya çalınmaya teşebbüs, (anahtarla çalınma teminatı, anahtarı elde ederek oluşan çalınmaları öder.)

• Motosikletin yanması, sigara ve benzeri maddelerin temasından doğan yangın hariç yanma zararları

• Yetkili olmayan kişilere çektirilen motosiklet hasarları ile kurallara uygun olmadan çekilen veya çektirilen motosiklete gelen hasarlar,

• Sel, deprem, su baskını, grev, lokavt, kargaşalık, halk Hareketleri ve terörizm halinde Motosiklete gelen hasarlar, enflasyon koruma, kıymet kazanma tenzili,

• İhtiyari Mali Sorumluluk; Motosikletinizin karıştığı bir kaza sonucu, 3. şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararların neticeleri teminat kapsamı içindedir.

• Yurtdışı teminatı; yurtdışına çıkarken ek teminat olarak verilir.

• Yol yardımı ve asistans; akü sorunları ve lastik patlamaları da dahil, kaza ve motor arızaları durumunda,  motosikletin servise çekilmesini, kaza durumunda konaklama veya evinize dönüşünüzü sağlayan hizmettir.

MotoKaskom İndirimleriniz:

• Hasarsızlık İndirimi,

• Peşin Ödeme İndirimi,

• Motosiklet eğitim indirimi; Sertifikasyonu kabul edilen kurum veya kişilere uygulanır.